TÜRK BAYRAĞINI AL GEL TERÖRE KARŞI TEK YUMRUK

31

TÜRK BAYRAĞINI AL GEL. Teröre karşı TEK YUMRUK, TEK VÜCUT olalım. Tüm Kalperenleri 17 Aralık 2016 Cumartesi günü Saat 14:00’da Kalperen Ocağı Genel Merkezi önüne bekliyoruz. Dernek önünden Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ ne kadar teröre lanet yürüyüşü yapılacaktır. Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğüne Moral Motivasyon ziyaretinde bulunulduktan sonra tekrar Kalperen Ocağı Genel Merkezine dönülecektir. TÜM KALPERENLERİ BEKLİYORUZ. Yürüyüşümüz KALPERENLİĞE Yakışır Bir Kortejle, Taşkınlığa mahal vermeden yapılacaktır.

 

YENER DURSUN
KALP O DER
KALPEREN OCAĞI GENEL BAŞKANI

 

NOT: Katılım günü gelen koldaşlarımıza ikramda aksaklık olmaması için yürüyüşe katılacak olanların bu yazının altına kaç kişi katılacağını Adını Soyadını yazarak yorum atmalarını rica ederiz. Yorum yazmak için siteye üye olmaya gerek yoktur.

Paylaş

Yazar Hakkında

31 yorum

 1. maalesef cismen orada olamayacağım, lakin gönlüm her daim sizlerle olduğundan eksikliğimin hissedilmeyeceğini umuyorum. Allah sizlerden razı olsun. şubatta görüşmek dileğiyle. Allah yar ve yardımcınız olsun.

 2. Maalesef ben gelemeyeceğim… Gönlümüz orada olacak … Allah görevi başında tüm polis ve askerlerimizin yardımcısı olsun… Ne mutlu Türk üm Diyene!

 3. Selçuk Karaca on

  “Işık ışık, dalga dalga bayrağım,
  Senin destanını okudum,
  Senin destanını yazacağım.”

  Allah nasip ederse inşallah o gün yeni bir başlangıç için orada olacağım.

  Tengri Bizle.

 4. Rabbimin izni ile İnşAllah yanınızda olacağım. (bir kişi)

  Tüm Emniyet Güçlerimizin yanında olduğumuzu, acılarının acılarımız olduğunu paylaşabilmek ümidi ile…

  Rabbim başta şehit ve gazi yakınları olmak üzere sabırlar versin İnşAllah.

Yorum Bırakın